2 дні


Карта пам'яті Kingston SD 64GB C10 UHS-I U3 V30 R200MB/s (SDG4/64GB)
964 ₴
803 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 148091
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kingston Canvas Go! Plus SD (64 GB) – швидка та надійна карта пам’яті класу UHS-I U3 V30, з максимальним читанням до 200 МБ/с та записом до 160 МБ/с (для 256 GB+ версій, 64 GB – читання до 200 МБ/с). Оптимальна для зйомки 4K UHD відео, серії фото, та роботи на екстремальних швидкостях. Надійна у справі: витримує температури від –25°C до +85°C, волого- і пилозахист, ударостійкість. Ідеальна для фотокамер, бездзеркальних фотоапаратів, відеокамер, дронів та для резервного копіювання великих файлів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDG4/64GB |
| Вага | 0,01 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 200 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 11 см |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-I U3\V30 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 64 ГБ |
| Тип | SD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴


