Клавиатура Hator Icefall Mecha TKL Wireless Rainbow Black (HTK287UA)
2 089 ₴
1 741 ₴
- Готово к отправке
- Код: 134899
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Icefall Mecha TKL Wireless - раціональний вибір для починаючих геймерів. Клавіатура поєднує в собі зручний форм-фактор, можливість бездротового з’єднання і приємні у тайпінгу та ефективні у грі механічні лінійні перемикачі.
Tenkeyless (TKL) - один з найпопулярніших форм-факторів для ігрових клавіатур, який поєднує максимальну функціональність з відносно компактними розмірами.
Лінійні механічні перемикачі HATOR Origin Red змащені на етапі виробництва, що забезпечує максимальний тактильний і акустичний комфорт.
Преміальні стабілізатори з POM полімеру, змащені вручну, забезпечують чіткість і стабільність кожного натискання.
Стабільний бездротовий зв’язок 2,4 ГГц для більшої зручності і універсальності сценаріїв використання клавіатури.
Система гарячої заміни перемикачів дозволяє легко замінювати перемикачі для кастомізації клавіатури під власні потреби та побажання.
Яскраве RAINBOW підсвічування клавіатури дозволить з однаковою зручністю працювати і грати при будь-якому рівні освітлення робочого місця. Регулювання рівня яскравості та управління передвстановленими ефектами зручне та зрозуміле.
Функції 100% Anti-ghosting та N-Key Rollover гарантують, що всі одночасні натискання будуть зафіксовані, незалежно від їх кількості.
Верхня металева панель збільшує надійність клавіатури в експлуатації.
Програмне забезпечення для створення і збереження макросів та інших налаштувань.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HATOR |
| Количество клавиш клавиатуры | 87 шт |
| Подключение устройства | Комбинированное |
| Тип клавиатуры | Механическая |
| Тип | Клавиатура |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HTK287UA |
| Вес | 1,4 |
| Высота | 5 см |
| Гарантийный срок (мес) | 24 мес |
| Глубина | 39 см |
| Интерфейс подключения | Bluetooth/USB-ресивер/USB/USB Type-C |
| Источник питания | Встроенный аккумулятор |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Размеры | 1dd8352d-77a1-4ea3-842a-19c8443cd890 мм mm |
| Украинская раскладка | Да |
| Форма | Компактная (TKL) |
| Ширина | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 741 ₴







