


Смарт ваги торгової марки OYEET колір темно-сірий (BS-OY02)
1 913 ₴
1 594 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 140038
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги OYEET
Сучасні розумні ваги OYEET BS-OY02 з LED-дисплеєм, діагностикою тіла та підтримкою Bluetooth-додатка AiLink.
Максимальне навантаження 180кг, крок виміру 100г
Темно-сірий колір, платформа із загартованого скла
Великий LCD-дисплей 71х72,5мм з відображенням до 7 параметрів тіла для миттєвого аналізу.
Живлення від 4хAAA батарейок та автоматичне включення
Дизайн та дисплей
Терези виконані з загартованого скла, стійкі до навантаження до 180кг.
Точність свідчень
Високоточні завдяки сенсору strain-gauge. Вимірювання проводиться з точністю до 100 г. Ваги автоматично включаються при настанні (Step-On), обнуляються при відключенні та вимикаються через час без навантаження – все це дозволяє зручно та швидко користуватися пристроєм.
Розумна синхронізація
Через Bluetooth + програма AiLink масштаб передає дані на смартфон. Додаток зберігає історію, аналізує параметри та відображає тенденції.
Надійність та безпека
Ваги оснащені функціями захисту від перевантаження, індикацією низького заряду та автоматичним вимкненням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oyeet |
| Матеріал платформи | скло |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Ширина | 30 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BS-OY02 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 30 см |
| Діапазон зважування | 5 - 180 кг |
| Максимальна вага (кг) | 180 кг |
| Мoдель | BS-OY02 |
| Призначення | Для повсякденної активності |
| Новинка | Немає |
| Об'єм пам'яті (користю.) | 8 |
| Розміри | 5d711569-0454-4114-9ff2-24874e258c9a мм mm |
| Синхронізація з пристроєм | Да |
| Способ упаковки | 101e2857-cad1-4dab-8299-55e6dea67969 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип елементів живлення | Батарейки |
| Точність вимірювання (р) | 0.1 г |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 594 ₴


