Повнорозмірна зручна миша для любителів великих комп'ютерних гризунів. Приємний пластик, на якому не залишаються сліди, класична форма, що підійде для роботи як лівою, так і правою рукою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Интерфейс подключения | USB |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Подключение устройства | Проводное |
| Ширина | 20 мм |
| Тип | Мышь |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптическая светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-MF1012UB |
| Вес | 0,124 |
| Вес (г) | 98 г |
| Высота | 12 см |
| Гарантийный срок (мес) | 24 мес |
| Глубина | 5 см |
| Количество клавиш мыши | 4 шт |
| Наличие подсветки | Нет |
| Особенности | Для обеих рук (симметричный дизайн) |
| Размеры | 77f56e1f-d29f-42a3-8a94-88b6e40e4e1c мм mm |
| Разрешение оптического сенсора (dpi) | 800 - 1200 DPI |
Информация для заказа
- Цена: 203 ₴


