На свята, дні народження чи новосілля вдалим й універсальним подарунком буде чайник ARDESTO Gemini. Виготовлений із нержавіючої сталі, він виконаний у стриманому сірому кольорі, що буде в тренді повсякчас. До того ж він доволі ємний – 2,5 л, а покриття Soft-touch із нейлону забезпечує зручність і комфорт під час використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR1947KB |
| Вага | 1,09 |
| Можливість миття в посудомийній машині | Немає |
| Висота | 26 см |
| Гарантійний термін (міс) | 1 міс |
| Глибина | 22 см |
| Мoдель | Gemini |
| Наявність свистка | Да |
| Новинка | Немає |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 171 ₴




