Підлогові ваги з дизайнерським малюнком. Призначені для вимірювання маси тіла та оснащені вбудованим термометром і функцією порівняння попередньої ваги. Модель SCB-965CAT виконана в ексклюзивному дизайні. Малюнок з котом надає вагам властивості модного аксесуара для прикраси будь-якого приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал платформи | скло |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.514 кг |
| Ширина | 31 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SCB-965CAT |
| Висота | 31 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3 см |
| Максимальна вага (кг) | 150 кг |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 9cbb1a67-aaf3-40a4-ba88-46f0f6115d87 мм mm |
| Тип ваг | Підлогові |
| Точність вимірювання (р) | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴








