Дротова миша REAL-EL RM-207 - ідеальне рішення для роботи та навчання. Високоточна оптична технологія надає маніпулятору RM-207 можливість працювати практично на будь-якій поверхні. Особливості: симетрична форма, 2 + 1 клавіші, колесо прокручування, зручна для правшів і шульг. Високоточна оптична технологія
надійна конструкція
зручна форма і колесо прокручування Vista / 7/8 драйвери не потрібні
Технологія Plug & Play
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 7 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL123200015 |
| Вага | 0,095 |
| Вага (г) | 65 г |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4.5 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 30a049e8-8afc-4334-a0a2-dfbdc3f5c55b мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴





