

Чохол GoPro Sleeve & Lanyard White для HERO8 (AJSST-002)
90 ₴
75 ₴
- В наявності
- Код: 41816
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Sleeve & Lanyard White
М'який силіконовий чохол GoPro для HERO8 Black, дозволить носити камеру в кишені без кейса, захистить її від подряпин, пилу, бруду, ударів.
Відкритий доступ до інтерфейсу
Оснащений ремінцем
Крутий дизайн
Хороша захист
Оригінальний силіконовий чохол GoPro для HERO8 Black добре розтягується, легко надівається на камеру, при цьому щільно прилягає до неї, захищаючи від подряпин, дрібних пошкоджень, ударів, відколів, бруду і пилу. М'який гнучкий чохол легко піддається чищенню, не схильний до появи мікротріщин.
Зручний у використанні
Оснащений зручним регульованим за розміром ремінцем, який дозволить носити GoPro на зап'ясті, на шиї або закріпити на спорядженні. Залишає відкритим доступ до інтерфейсу екшн-камери: кнопок управління, роз'ємів, заднього сенсора дисплею, мікрофона, індикаторами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPro |
| Колір | Білий |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AJSST-002 |
| Вага | 0,05 |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14.5 см |
| Застібка | Немає |
| Мoдель | Sleeve Lanyard |
| Сумісність з | GoPro |
| Тип аксесуара | Аксесуари до екшн камері |
| Фіксація планшета | Рамка |
| Ширина | 4.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


