



Чохол GoPro Sleeve & Lanyard Orange для HERO8 (AJSST-004)
284 ₴
237 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 41818
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Sleeve & Lanyard Orange для HERO8 (AJSST-004)
Силіконовий чохол з ремінцем для камери GoPro HERO8 (Sleeve + Lanyard) додасть екшн-камері дивовижний індивідуальний вид і виділить її на тлі інших. Істотний плюс в тому, що аксесуар не додає додаткового обсягу і точно відповідає габаритам камери.
Унікальний дизайн
Точна відповідність габаритам камери
Швидко надаватися, довговічний
На нижній частині чохла передбачено отвір для фіксації на монопод, штатив та інші аксесуари для зйомки. Ремінець з утяжкой на зап'ясті дозволяє фіксувати камеру без використання рук, що досить зручно на ходу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPro |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AJSST-004 |
| Вага | 0,05 |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14.5 см |
| Застібка | Немає |
| Мoдель | Sleeve Lanyard |
| Сумісність з | GoPro |
| Способ упаковки | 71226acf-caf3-4bb-8015-955731d94be |
| Тип аксесуара | Аксесуари до екшн камері |
| Форм-фактор | Чохол-накладка |
| Ширина | 4.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴


