Клавіатура REAL-EL Comfort 7001 Black USB#P#Особливістю мультимедійної клавіатури з підсвічуванням REAL-EL Comfort 7001 Backlit є багатобарвне підсвічування клавіш, функція Winlock зі спеціальним світловим індикатором, можливість використання в іграх, комфортний м'який хід клавіш з світлом. яскравості Режим «дихання» Комфортний та м'який хід клавіш Підходить для використання в іграх Функція Winlock#P#Особливості:#P#Оригінальний дизайн #P#Є багатобарвне підсвічування клавіш#P#М'який хід клавіш#P##P#
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Колір | Чорний |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL123100035 |
| Вага | 0,7 |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 19.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Мoдель | REAL-EL Comfort 7001 |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Способ упаковки | 8d758636-533e-4dc3-848c-1e6201a00ea |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴







