Ергономічна компактність
Миша витончена і компактна, ідеально підійде для поїздок і презентацій. Миша симетрична і з нею комфортно працювати.
Приємна текстура поверхні
Корпус мишки виконаний з делікатною матової поверхні, яка не ковзає в руках. Верхня поверхня має глянсову обробку для більш презентабельного зовнішнього вигляду.
Бездротовий підключення
Надійне підключення 2.4 ГГц на відстані до 10 метрів.
Точне позиціонування
Такий результат досягається невидимим сенсором з чутливістю 1000 DPI.
Коліщатко миші
Коліщатко не ковзає завдяки гумовому обідку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapoo |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M10 Plus Black |
| Вага | 0,135 |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 8 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401 ₴


