


Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
5 108 ₴
4 257 ₴
- В наявності
- Код: 68188
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зустрічайте MX Keys Mini — мінімалістичну клавіатуру, створену для творців.
Менший форм-фактор і розумніші клавіші забезпечують ефективніший спосіб створення, виготовлення та виконання.
Працюйте з мінімалістичною клавіатурою, у якій усі клавіші, команди та поєднання клавіш завжди у вас під рукою.
Клавіші Perfect Stroke забезпечують плавне, природне та точне натискання кожної клавіші. Сферичні клавіші відповідають формі кінчиків ваших пальців, а їх закруглені краї забезпечують задовільний зворотний зв’язок незалежно від того, де ви натискаєте клавішу. На кожну клавішу нанесене матове покриття, тому ваші пальці легко ковзають поверхнею
Кожне натискання клавіші MX Keys Mini плавне, природне та точне.
Підвищена стабільність клавіш знижує шум та оптимізує реакцію, тому ви відчуваєте — але не чуєте — кожне натискання клавіші. А весь корпус MX Keys Mini скріплений єдиною металевою пластиною, що забезпечує винятково міцну конструкцію, яка ніколи не ковзає на вашому столі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-010500 |
| Вага | 1,1 |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 39 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Універсальна |
| Новинка | Немає |
| Особливості клавіш | Класичні |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 2a797e76-1393-49cf-8e5e-99c630ad09d4 мм mm |
| Розкладка | Eng/Ukr |
| Сумісність з ОС | iOS |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 17.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 257 ₴


