Безшумні клацання
Допомагає зосередитися на поточному завданні і позбавляє занепокоєння про те, щоб турбувати оточуючих.
1200 пікселів на дюйм
Гарантоване плавне і точне відстеження в будь-якому місці, навіть на пухнастому текстилі. Викиньте килимок для миші!
Пиленепроникне колесо
Пиленепроникна конструкція продовжує термін служби колеса.
8 в одному
8 жестів для виконання гарячих клавіш.
4 -ходове колесо
Розумна горизонтальна і вертикальна прокручування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OP-330S USB (Black) |
| Вага | 0,15 |
| Висота | 8.4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.5 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴






