



Мишка Logitech M705 Marathon (910-001949) Black USB
2 690 ₴
2 242 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 30871
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Точна мишка, призначена для тривалої роботи, зі скульптурною формою, подвійним режимом прокручування та додатковими бічними кнопками, щоб ви могли впоратися з будь-яким завданням. До 3 років роботи від батареї та надійне бездротове з'єднання гарантують, що ви можете продовжувати працювати та виконувати точну, високопродуктивну роботу, яку ви робите. Бездротова миша M705
НАДШВИДКЕ ПРОКРУЧУВАННЯ
Прокручуйте швидше, відстежуйте краще та виконуйте більше завдань. Подвійний режим прокручування дозволяє перемикати між швидкістю та точністю, так що ви можете швидко пролітати довгі веб-сторінки або робити це рядок за рядком. Перемикайте режими одним натиском. Високоточне відстеження надає вам винятковий контроль курсору при 1000 dpi. Прокручуйте горизонтально за допомогою колеса з нахилом - ідеально підходить для великих електронних таблиць, великих зображень та веб-сторінок. Налаштуйте свій досвід з допомогою Logitech Options.
ТРИ РОКИ РОБОТИ ВІД БАТАРЕЇ
Суперефективна інженерія, спільно з автоматичним режимом економії енергії у режимі сну та вимикачем, надає вам до 36 місяців. Працюйте без турбот та працюйте до 3 років, не потребуючи зміни батарей.
КОМФОРТ
Повнорозмірна контурна форма повторює природну кривину вашої руки, щоб ви могли залишатися продуктивними довше. Дизайн для правші також має гумові бічні вставки для додаткового комфорту, щоб ви могли працювати з комфортом навіть протягом тривалих годин.
БЕЗДРОТОВА СВОБОДА
Міцне та надійне з'єднання надає вам до 10 метрів завдяки стабільному приймачу Unifying™ USB. Підключіть до шести сумісних пристроїв до цього одного приймача, не турбуючись про затримки або втрату зв'язку. M705 сумісний з macOS та Windows®. Крім того, миша сертифікована як продукт "Works with Chromebook™", отже, ви можете залишатися продуктивними незалежно від умов.
БІЛЬШЕ КЕРУВАННЯ, БІЛЬШЕ ОПЦІЙ
Використовуйте Logitech Options, щоб налаштувати всі п'ять кнопок M705, включаючи зручно розташовані керування великим пальцем. Створіть скорочення для відкриття вікон браузера, переходу до повноекранного режиму, відкриття додатків та багато іншого. Швидко переміщатися по веб-сторінках, електронних таблицях, зображеннях та підвищуйте свою продуктивність. Інтуїтивний інтерфейс застосунку полегшує налаштування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-001949 |
| Вага | 0,187 |
| Вага (г) | 135 р |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 12 см |
| Інтерфейс підключення | Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 7 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 9ca872a4-557d-44e4-b853-05150089d075 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Сумісність з | Linux/MacOS/Windows |
| Способ упаковки | 0dd6d2b4-d335-4803-9649-7b00876842e6 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 242 ₴


