2 дні
ДБЖ EnerGenie EG-UPS-032 850VA, Line Int., AVR ,2xIEC+1xSchuko, USB, LCD, RJ11
3 980 ₴
3 317 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 28552
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-032 850VA LCD (EG-UPS-032) має такі особливості: тип лінійно-інтерактивний; напруга 220В±25% змінного струму 50Гц/60Гц ±10%; вихідна напруга 220±10% змінного струму, 50Гц/60Гц±0.5% (від акумулятора); час включення не більше 10 мілісекунд; час роботи від акумулятора 8...20хв (залежить від навантаження); батарея герметична свинцево-кислотна 12В/8Ач х 1 шт; час заряджання до 12 годин; розетки тип-Євро, 1 вхідна, 2 вихідні + 2 х С13; USB-BF – вихід; умови роботи 0 ° C ~ 40 ° C, при вологості 10 ~ 90%; потужність 850 ВА (510 Ватт).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Ширина | 38 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-032 |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Час заряду батарей | 12 год |
| Висота | 23 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 510 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 ±10% |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Додаткові характеристики | Автоматичне регулювання вихідної напруги (AVR)/Захист від перевантаження/Захист від сплесків нап |
| Кількість Euro-розеток | 1 шт |
| Кількість розеток IEC | 2 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 3 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 850 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 220 В |
| Мoдель | EnerGenie EG-UPS-032 850VA |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 317 ₴


