


Мишка беспроводная Logitech M185 (910-002238) Grey USB
913 ₴
761 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 25993
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ласкаво просимо у світ бездротових технологій! Куди б ви не вирушили, миша M185 завжди готова до роботи. Просто вставте приймач у USB-порт на пристрої та починайте працювати – процес підключення триватиме лише кілька секунд. Завдяки невеликому розміру і плавному управлінню курсором цю модель можна використовувати в обмеженому просторі і на завантаженому робочому столі. час, не відчуваючи втоми. Невеликий пристрій без проводу можна брати з собою куди завгодно, адже він легко поміститься в сумку для ноутбука. Модель M185 припаде до душі користувачам, що працюють як правою, так і лівою рукою. Оцініть точні рухи миші практично на будь-якій поверхні - оптичний датчик забезпечує плавне вивірене управління курсором. Якість, на яку можна покластися Компанія Logitech по праву вважається провідним світовим виробником клавіатур і мишей. Всі її пристрої відрізняються високою якістю, і ця модель не стала винятком. Міцна і надійна миша M185 може працювати до 12 місяців від однієї батареї. Вимикач живлення на корпусі та функція автоматичного переходу в сплячий режим допоможуть зберегти заряд тривалий час.відключення за технологією Plug-and-Play
Модель M185 може працювати з операційними системами Windows, MacOS, Chrome OS та Linux. Просто вставте USB-приймач у порт на комп'ютері або ноутбуку - і можна починати роботу без зволікання. Приймач забезпечує надійне та стабільне з'єднання в радіусі до 10 метрів.
Максимально швидке виконання завдань
Придбайте мишу M185 – і ви зможете виконувати максимальний обсяг роботи за короткий термін. Згідно з нещодавно проведеним дослідженням продуктивність роботи користувачів ноутбуків, які воліли цю мишу, а не сенсорну панель, була на 50% вищою, а виграш у швидкості склав 30%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 12 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-002238 |
| Вага | 0,122 |
| Вага (г) | 166 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Мoдель | M185 |
| Призначення | Звичайні |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 008ea294-8bb7-41f6-8450-30665a311a24 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Сумісність з | MacOS |
| Способ упаковки | 71226f51-ae2f-4f49-b5a5-0aa5b109f430 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 761 ₴


