2 дні
Мишка Logitech B110 Silent (910-005508) Black USB
604 ₴
503 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 30616
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виконуйте роботу в звичайному темпі, не заважаючи оточуючим. Завдяки високому рівню шумозаглушення (більше 90%) миші серії Silent забезпечують звичний відгук без звуку клацання. 1 Колесо з плавною прокруткою також функціонує практично беззвучно. Моделі Silent працюють максимально тихо, нікого не дратуючи і не відволікаючи. Почніть нове життя без докучливих клацань. Ваші колеги і друзі будуть вам благодарни.Благодаря високому рівню шумозаглушення (більше 90%) ця модель гарантує звичний відгук, а звук клацання майже не чути. Порадуйте тишею себе і своїх колег. Крім того, спеціальне гумове коліщатко і нижня панель з високоякісного матеріалу забезпечують безшумну прокрутку і плавне скольженіе.Мишь повністю готова до роботи. Ніяких проблем з установкою. Ніякого програмного забезпечення. Швидка і зручна установка - просто підключіть кабель до USB-порту і приступайте до работе.Полноразмерний симетричний корпус зручний для тривалої роботи як правою, так і лівою рукою. Вигнута поверхня забезпечує зручне положення пальців і запобігає усталость.Унікальние миші Logitech першими в світі отримали сертифікат Quiet Mark. Це міжнародний знак якості, який британська асоціація Noise Abatement Society (Суспільство по боротьбі з шумом) присуджує технологій зі зниженим рівнем шума.Ета модель відрізняється якістю і надійністю, властивими продукції від компанії Logitech - світового лідера в виробництвве мишей. Крім того, приємним доповненням стане обмежена гарантія на обладнання терміном на 3 года.Все під контролем - завдяки плавному і точному оптичному відстеження курсор переміщається саме туди, куди вам потрібно. Тепер ви можете редагувати документи і переміщатися по веб-сторінкам ще ефективніше, ніж при використанні сенсорної панелі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 8.5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-005508 |
| Вага | 0,12 |
| Вага (г) | 85 г |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Призначення | Звичайні |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 44bb7ed2-53e9-463f-ad7c-007ad94c03b0 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Сумісність з | Chrome OS |
| Способ упаковки | 546ac085-34a9-4841-8a86-dfec41114e98 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴


