Провідна слім-клавіатура A4 Tech KV-300 H створена спеціально для комфортної роботи.
Ультратонкий дизайн.
Низькопрофільні клавіші мають короткий і м'який хід, що позитивно впливає на швидкість і зручність набору тексту.
Ножична структура забезпечує безшумне і м'яке натискання клавіш.
Розділені клавіші зі збільшеною площею підвищують точність друку.
Два вбудованих USB-порти дозволяють швидко підключати USB-пристрої до комп'ютера через клавіатуру.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Повнорозмірна |
| Колір | Чорний |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KV-300H USB (Grey+Black) |
| Вага | 0,89 |
| Вага (кг) | 0,547 кг |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 18.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Корпус | Пластиковий |
| Мoдель | А4Tech KV-300H |
| Призначення | Універсальна |
| Новинка | Немає |
| Особливості клавіш | Стандартний хід |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 9292f6e8-37a5-48e7-b9f8-41bc7752ef98 мм mm |
| Розкладка | Eng/Ukr |
| Сумісність з ОС | Windows |
| Способ упаковки | 94c92ed4-d500-4a39-b005-0ed28b341cb8 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип клавіатури | Ножичні |
| Українська розкладка | Так |
| Колір підсвічування | Немає |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 331 ₴



