



Мишка Logitech Signature M650 Graphite USB (910-006274)
2 389 ₴
1 991 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 67307
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумне прокручування. Зручне захоплення.
Ви можете настроїти прокручування під цілі. Прокручуйте документ рядками, якщо потрібно зосередитися на деталях, або використовуйте плавне прокручування, якщо потрібно перегорнути велику кількість сторінок. Автоматично перемикайте режими одним натисканням.
Комфорт нового рівня
Вам подобається працювати з мишею Signature M650. Насолоджуйтеся зручним та природним положенням руки завдяки ергономічній формі, м’якій зоні під великим пальцем та гумовим боковим накладкам. Забудьте про незручності та зосередьтеся на своїх завданнях.
Декілька способів приєднання. Робота на багатьох платформах
Миттєве приєднання за допомогою технології Bluetooth Low Energy або через USB-приймач Logi Bolt. Надійне та стабільне під’єднання в радіусі до 10 метрів. Миші Signature M650 працюють на безлічі платформ: Windows, MacOS, Linux, iPadOS, Android, а також мають сертифікат Works With Chromebook.
Менше шуму, більше діла
Більше жодних дратівливих клацань. Унікальна технологія Logitech SilentTouch на 90% знижує рівень гучності під час введення тексту та клацання лівою кнопкою миші, підтримуючи приємну та тиху атмосферу для вас та оточення.
Налаштовувані бічні кнопки
Технологія Logitech Options+ дає змогу призначати на бічні кнопки улюблені клавіші в Windows і macOS (наприклад, назад і вперед або копіювати та вставити).
Час роботи батареї — 24 місяці
До комплекту миші Signature M650 входить батарейка типу AA, якої вистачить майже на два роки роботи. Зосередьтеся на роботі та не турбуйтеся про рівень заряду. (Час роботи батареї залежить від режиму експлуатації та використовуваного комп’ютера)
Виготовлений із застосуванням переробленого пластику
Пластмасові деталі миші Signature M650 містять пластик, що складається із вторинних матеріалів. Так компанія підтримує вторинне перероблення та знижує обсяги викидів вуглекислого газу в довкілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12.6 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006274 |
| Вага | 0,16 |
| Вага (г) | 101 г |
| Висота | 8.6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 20.1 см |
| Кількість клавіш миші | 5 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 79bc599d-7c4e-492c-ae9a-bfd601f596af мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 4000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 991 ₴


