Стабільний бездротовий зв"язок. Бездротове з"єднання 2,4 ГГц з робочою відстанню від 10 до 15 метрів.
Регульований 4-х рівневий режим енергозбереження. Перехід в режим сну відбувається автоматично, якщо протягом 0,2 с не здійснювалося жодних дій.
Протиковзне покриття. Спеціальна конструкція корпусу миші забезпечує надійний хват і фіксацію пристрою в долоні.
2000 DPI з 3-рівневим регулюванням. Налаштовувана роздільна здатність 1000/1600/2000 DPI.
Надійність. Якісні перемикачі гарантують ресурс не менше 5 мільйонів натискань.
Кнопка живлення на нижній панелі робить цю бездротову мишу ідеальним супутником в дорозі.
16-в-одному. Використовуйте 16 жестів для виконання заздалегідь запрограмованих гарячих команд.
Безшумний клік. З FG30S ви зможете зосередитися на роботі, завдяки відсутності клацання при натисканні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FG30S (Blue) |
| Вага | 0,156 |
| Вага (г) | 76 г |
| Висота | 8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 2000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴








