A4Tech G9-500F - для роботи на будь-якій поверхні завдяки технології V-Track!
Особливості:
Мишка чудово працює на нерівних або об'ємних поверхнях з ворсом.
Одна кнопка - 16 функцій.
Колесо 4D-прокрутки, дозволить здійснювати навігацію в чотирьох напрямках.
Радіус дії - 15 м.
Бездротова технологія з автоматичним налаштуванням радіоканалів не дозволяє іншим безпровідним пристроям створювати перешкоди в роботі. Обраний бездротовий канал блокується і не дозволяє іншим пристроям втручатися в роботу миші.
5 режимів дозволу.
Управління енергоспоживанням.
Надмініатюрний наноприймач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 10 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G9-500F-1 (Black) |
| Вага | 0,135 |
| Висота | 19.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4.5 см |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 47a38474-443b-4416-b489-375a1137cf3b мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 2000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴





