Gorenje піклується про тих, кому необхідно споживати безглютенову випічку. Спеціальна програма налаштована таким чином, щоб забезпечити відмінні результати, адже випічка без глютену вимагає більше часу для відстоювання тіста і тривалого випікання.
За допомогою однієї з встановлених автоматичних програм в хлібопічці Gorenje ви з легкістю приготуєте улюблене домашнє варення. Досить порізати на бажані шматочки обрані плоди, додати необхідну кількість цукру, натиснути програму "jam". Приготування без зайвих турбот, без використання кухонного посуду і мінімум часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість програм випічки | 8 |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Форма випічки | багет |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Ширина | 49 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Диспенсер для дріжджів | Так |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оглядове віконце | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BM1210BK |
| Вага (кг) | 6,1 кг |
| Висота | 36 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 33 см |
| Кількість лопатей | 2 шт |
| Максимальна вага випічки (кг) | 1,2 кг |
| Мoдель | BM1210BK |
| Споживана потужність (Вт) | 800 Вт |
| Розміри | 569fee93-b650-4310-9730-03d11225f2eb мм mm |
| Способ упаковки | 3b563f34-ddb5-41be-95d4-1c3a4750f0f8 |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Сфера використання | Побутової |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 398 ₴





