



Мишка Razer Basilisk V3 USB Black (RZ01-04000100-R3M1)
3 587 ₴
2 989 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 58096
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
МИША З RAZER Chroma RGB, ЩО ПОВНІСТЮ НАЛАШТОВУЄТЬСЯ
Створюйте, контролюйте та відточуйте свій стиль гри з новою Razer Basilisk V3 - ідеальним втіленням ергономічної ігрової миші з широкими можливостями індивідуальних налаштувань. Завдяки десяти плюс однієї програмованим кнопкам, колесу прокрутки, що нахиляється і зонованому підсвічуванню Razer Chroma RGB ваша гра стане більш яскравою таперсоналізованою.
10 + 1 ПРОГРАМОВАНІ КНОПКИ
Налаштуйте всі свої макроси та додаткові функції з використанням 11 програмованих кнопок, в тому числі знаменитого багатофункціонального тригера, щоб швидко виконувати потрібні команди на зразок відправки пінга, надісилання голосове повідомлення натисканням кнопки та інших.
ІДЕАЛЬНІ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ТОПОВИХ ІГОР
Легко перемикайтеся між будь-якими кастомними профілями за допомогою програмованої кнопки під мишею для оптимізації продуктивності при виконанні кожної гри або завдань: CS6GO, VALORANT, APEX LEGEND, R6, DOTA2, LoL, VIDEO CONFERENCING, EXEL.
ІДЕАЛЬНИЙ СКРОЛІНГ. КОЛЕСО, ЩО НАХИЛЯЄТЬСЯ RAZER HYPERSCROLL.
Останнє нововведення Razer з колесом прокрутки пропонує новий рівень функціональності, який ви точно оціните. Пропонуючи чотири типи прокрутки для більшої зручності, миша також може автоматично перемикатися між ними для по-справжньому безпроблемного використання завдяки передовії інтелектуальній функції.
ЛЕГЕНДАРНИЙ ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН З УПОРОМ ДЛЯ ВЕЛИКОГО ПАЛЬЦЯ
Для легкості управління та зручності при тривалому використанні
Форм-фактор цієї миші, схвалений мільйонами користувачів у всьому світі, ідеально лягає в руку, а її кнопки розташовані оптимальним чином для швидкого й простого доступу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Тип | Миша |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ01-04000100-R3M1 |
| Вага | 0,182 |
| Вага (г) | 101 г |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Кількість клавіш миші | 11 шт |
| Наявність підсвічування | Так |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для правої руки |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 26000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴


