Кнопка харчування
Кнопка переключения на задній панелі робить цю безпровідну миш ідеальним спутником в дороге.
Жизненный цикл кнопок
Високе якість забезпечує більше 5 мільйонів кліків.
Нескользящая поверхня корпуса
Обеспечує покращений хват для ергономічної та комфортної посадки рук.
Регулируемое енергозбереження
4 рівня регулювання енергозбереження. Акумулятор переходить у спящий режим через 0,2 секунди бездіяльності.
Стабільність безпровідної зв'язку
Удосконалене потужне безпровідне з'єднання 2,4 ГГц з розстою до 10-15 метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FG30 (Grey) |
| Вага | 0,155 |
| Вага (г) | 76 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 2 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 2000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511 ₴





