Автоматичний регулятор напруги , 1000 ВА
Можливість настінного та настільного розміщення
Пластиковий корпус з індикатором напруги
Мікропроцесорне керування
Технологія перемикання в нульовій точці змінної напруги
Високоефективний трансформатор
Повний захист: від підвищеного та зниженої напруги, перегріву, короткого замикання та перевантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.36 кг |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EG-AVR-E1000-01 |
| Вага (кг) | 1,9 кг |
| Висота | 13 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 600 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 230 ± 10% |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16 см |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 4 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 000 В·А |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 6e70f88d-755d-4cbd-997a-820356bb8384 мм mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 879 ₴


