Комп'ютерні мишки Jedel створені оптимальними по ергономіці, комфорту та довговічності. Вони мають високу роздільну здатність датчика, невелику вагу та міцний корпус, відрізняються високою надійністю та надзвичайною зручністю у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jedel |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 7.5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CP79 |
| Вага | 0,068 |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 2 міс |
| Глибина | 12.5 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1000 - 1200 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴



