Ергономічна компактність Миш витончена і компактна, ідеально підійде для поїздок і презентацій. Миша симетрична і з нею комфортно працювати. Приємна текстура поверхні Корпус мишки виконаний з делікатної матової поверхні, яка не ковзає в руках. Верхня поверхня має глянсове оздоблення для більш презентабельного зовнішнього вигляду. 1000 DPI.
Коліщатко миші
Коліщатко не ковзає завдяки гумовому обідку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapoo |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M10 Plus Blue |
| Вага | 0,14 |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 21 см |
| Дизайн | Кольоровий |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 18743c0b-f685-43b2-b5ce-1d1ae32fe9ad мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Сумісність з | MacOS |
| Способ упаковки | 9102a8ec-b2ba-40c0-8d28-8748a0fe219e |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴





