2 дні
Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB ENERGY-500 призначений для забезпечення якісним та стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від навантаження, від впливу високочастотних та імпульсних перешкод.
LED дисплей відображає вхідну/вихідну напругу
Тороїдальний трансформатор з автоматичним захистом від перевантаження
Затримка включення після відновлення мережної напруги 180 сек
Zero-cross технологія перемикання
Мікропроцесорне керування
Максимальний захист від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перевантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL122400011 |
| Вага (кг) | 1,9 кг |
| Висота | 10 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 400 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 230 ± 10% |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 36 см |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 1 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 500 В·А |
| Розміри | 01a49ffe-7262-484e-a6f3-558542cb89d7 мм mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 622 ₴








