2 дні
Стабілізатор REAL-EL Stab Energy-1000 Black
2 158 ₴
1 798 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 72354
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB ENERGY-1000 призначений для забезпечення якісним та стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від навантаження, від впливу високочастотних та імпульсних перешкод. LED дисплей відображає вхідну/вихідну напругу Тороїдальний трансформатор з автоматичним захистом від перевантаження Затримка включення після відновлення мережної напруги 180 сек Zero-cross технологія перемикання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL122400012 |
| Вага (кг) | 2,9 кг |
| Висота | 10 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 800 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 230 ± 10% |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 36 см |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 1 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 000 В·А |
| Розміри | 01a49ffe-7262-484e-a6f3-558542cb89d7 мм mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 798 ₴








