2 дні

Стабілізатор напруги REAL-EL STAB SLIM-1000 призначений для забезпечення якісним і стабільним електроживленням різних споживачів, захисту пристроїв-споживачів від неприпустимих відхилень напруги, високочастотних та імпульсних перешкод.
Захист пристроїв-споживачів від підвищеної та зниженої вхідної напруги, високочастотних та імпульсних перешкод
Цифрові індикатори вхідної та вихідної напруги
Тороїдальний трансформатор із вбудованим оновлюваним захистом від перегріву
Функція «Пауза» для затримки подачі електроживлення (протягом 6 або 180 с) після його відновлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.32 кг |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL122400007 |
| Вага (кг) | 3,2 кг |
| Висота | 20 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 800 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 ± 8% |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 11 см |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 1 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 000 В·А |
| Розміри | 7c8d7056-18eb-4264-9b6e-385da8f2dcfa мм mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴


