2 дні
Стабілізатор REAL-EL Stab Energy-2000 Black
3 131 ₴
2 609 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 72356
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB ENERGY-2000 призначений для забезпечення якісним та стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від навантаження, від впливу високочастотних та імпульсних перешкод.
LED дисплей відображає вхідну/вихідну напругу
Тороїдальний трансформатор з автоматичним захистом від перевантаження
Затримка включення після відновлення мережної напруги 180 сек
Zero-cross технологія перемикання
Мікропроцесорне керування
Максимальний захист від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перевантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL122400013 |
| Вага (кг) | 4,5 кг |
| Висота | 10 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 1 600 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 230 ± 8% |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 36 см |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 2 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 2 000 В·А |
| Розміри | 29590748-c116-4880-aae1-18f7ec616a1e мм mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 609 ₴








