
Мишка Logitech Signature M650 for Business Large Off-White (910-006349)
2 149 ₴
1 791 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 72852
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Signature M650 for Business – це простий спосіб підвищення продуктивності для ІТ-фахівців. Це тому, що люди працюють на 50% продуктивніше та на 30% швидше, використовуючи мишу в порівнянні з сенсорною панеллю ноутбука. Моментальне бездротове підключення, зручна форма, безшумне натискання і бічні кнопки, що налаштовуються, дозволять комфортно і продуктивно працювати багато годин поспіль. Користувачі мишей відчувають на 25% меншу м'язову активність передпліччя, ніж користувачі сенсорної панелі. Насолоджуйтесь зручним та природним становищем руки завдяки ергономічній формі, м'якій зоні під великим пальцем та бічним гумовим накладкам. Забудьте про незручності та зосередьтеся на своїх завданнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 14 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006349 |
| Вага | 0,18 |
| Вага (г) | 115,5 г |
| Висота | 8.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 5 см |
| Кількість клавіш миші | 5 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 65f02bcc-2885-4322-92be-5f58e5c96d1b мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 4000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 791 ₴


