Якщо ви ще недосвідчений хлібопекар і довіряєте сучасним технологіям, хлібопічка полегшить вам роботу за допомогою попередньо встановлених програм. Кожна з програм має точну послідовність і тривалість фаз приготування. В якості альтернативи ви можете взяти весь процес в свої руки і випікати відповідно до ваших вподобань і потреб. Ви можете спекти різні види хліба, випічку, десерти і навіть зварити варення.
Хлібопічки Gorenje здатні на більше, ніж просто випікати хліб. У них встановлена програма для приготування чудових домашніх джемів. Поріжте фрукти на шматочки, при бажанні додайте цукор і виберіть програму «Джем». Ніяких додаткових турбот, гори брудного посуду і витраченого часу. Ви приготуєте відмінне варення без додаткових зусиль.
Світла, середня або темна скоринка? Простим натисненням на кнопку ви виберете саме ту, яка вам подобається. Все, щоб вам догодити.
Дві знімні форми з антипригарним покриттям дозволяють за один раз спекти два види хліба: м'який білий хлібець і корисний цільнозерновий.
Ви ніколи не пекли хліб? Немає проблем, якщо ви користуєтеся хлібопіч Gorenje. Для простого і зручного використання ми передбачили 12 програм. Для кожної програми закладена точна послідовність і тривалість фаз приготування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість програм випічки | 8 |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Форма випічки | багет |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.3 кг |
| Ширина | 66 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Диспенсер для дріжджів | Так |
| Дисплей | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BM1400E |
| Вага (кг) | 8,8 кг |
| Висота | 39 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 33 см |
| Кількість лопатей | 2 шт |
| Максимальна вага випічки (кг) | 1,4 кг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | BM 1400 E |
| Новинка | Немає |
| Особливості хлібопічки | Дві лопатки для замішування |
| Споживана потужність (Вт) | 815 Вт |
| Розміри | 65da6eb5-c65d-4ebc-9533-e67695088926 мм mm |
| Способ упаковки | a82e0a39-8662-4fd8-bc32-cdaa0044839c |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Сфера використання | Побутової |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 971 ₴



