2 дні
Мишка Logitech Lift Vertical Ergonomic Graphite USB (910-006474)
3 378 ₴
2 815 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 72456
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Logitech Lift Vertical Ergonomic Wireless – мишка бездротового типу для роботи з ноутбуком. Відмінно підійде для виконання офісних справ, домашнього використання та навчання. Чутливість сенсора мишки становить 4000 DPI, тому вона точна в роботі і підходить для різних завдань. Ергономічна конструкція мишки призначена для максимальної зручності та продуктивності фахівця таким чином, що рука користувача знаходиться під кутом. Так людина не відчуває втоми при тривалій роботі і не стикатиметься з дискомфортом, який може бути від традиційних мишей. Працює на частоті 2.4 ГГц, а також дозволяє підключатися завдяки Bluetooth. Це забезпечує можливість перемикання між різними пристроями, спрощуючи роботу та прискорюючи її. Дарує приємні тактильні відчуття від кожного використання, підходить для лівої руки, оскільки має додаткові клавіші для великого пальця (можуть налаштовуватися за допомогою фірмового програмного забезпечення).
Logitech Lift Vertical Ergonomic Wireless – відмінний варіант для діджитал-фахівців.
Особливості:
- природне положення руки;
- для тривалої офісної роботи; для digital-фахівців;
– відмінно підходить для маленьких і середніх рук. . У мишки передбачена зручна підставка для біль.шого пальця для максимально природного становища руки.
Оптимізуйте щоденну роботу
Налаштуйте 4 легкодоступні кнопки Lift під улюблені ярлики за допомогою простого програмного забезпечення Logi Options+. Ви можете навіть змінити настройки для різних програм.
Переключення між 3 пристроями
Незалежно від того, чи користуєтеся комп'ютером або планшетом, можна легко перемикатися між 3 пристроями за допомогою кнопки Easy-Switch. Ви можете навіть переміщувати файли між ними завдяки технології Logitech Flow. Потрібне програмне забезпечення Logi Options+, доступне для Windows і MacOS на logitech.com/optionsplus. для перевантажених середовищ як офіс. Насолоджуйтесь продуктивністю до 2-х років від живлення за допомогою комплектних батарей АА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 8 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006474 |
| Вага | 0,218 |
| Вага (г) | 125 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 14 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Призначення | Вертикальна |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 2a78e01b-b2d2-4562-84c-4194c3eec061 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 4000 DPI |
| Сумісність з | MacOS |
| Способ упаковки | a87cffe6-a024-464f-88e7-1e126daa99b7 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 815 ₴







