


Мишка Logitech M720 Triathlon (910-004791) Black USB
4 248 ₴
3 540 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 30936
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довговічність, функціональна гнучкість і зручність в роботі
Мишка M720 Triathlon - ваш надійний партнер в світі, де доводиться мати справу з великою кількістю пристроїв. Ви легко впораєтеся з усіма завданнями, перемикаючись між 3 комп'ютерами і миттєво прокручуючи документи і веб-сторінки за допомогою надшвидкої прокрутки. Виняткова ефективність: мишка з підтримкою технологій Bluetooth і Unifying може працювати до 24 місяців від однієї батареї типу AA. І всі ці можливості укладені в корпусі середнього розміру, який дуже зручно тримати в руці.
Технологія Easy-Switch - просте перемикання
Мишку можна підключити до 3 комп'ютерів і без проблем перемикатися між ними одним натисканням кнопки, яка зручно розташована під великим пальцем. Завдяки трьом індикаторам, які підсвічуються ви завжди будете знати, до якого пристрою підключені в даний момент.
Надшвидка прокрутка
Ця модель дає можливість миттєво прокручувати великі документи і веб-сторінки за допомогою одного повороту коліщатка. Якщо при роботі потрібна уважність до деталей, ви можете негайно зупинитися або переключитися в режим покрокової прокрутки.
Міцна ергономічна конструкція
M720 просто створена для того, щоб долати труднощі - вона витримує до 10 мільйонів натиснень. Велика мишка, форма якої ідеально підходить для правої руки, оснащена м'яким прогумованим покриттям, завдяки чому працювати з нею ще зручніше.
Настроювана продуктивність
Скористайтеся всіма можливостями миші по максимуму і налаштуйте її відповідно до своїх потреб для ОС Mac OS X і Windows, завантаживши програмне забезпечення Logitech Options. Програмуйте кнопки і призначайте їм різні завдання, дотримуючись поетапної інструкції. Також до ваших послуг повне керівництво.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 12.5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-004791 |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 186 г |
| Висота | 8.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Додаткові функції | Два способи підключення: USB нано-приймач Logitech Unifying або Bluetooth Smart, Технологія Easy-Switch для легкого перемикання між 3 комп'ютерами, Коліщатко 3G Core зі надшвидкої прокрутки |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 8 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Призначення | Звичайні |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Додаткові клавіші |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 8d077797-5883-403f-a57f-eb2fe40964ca мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Способ упаковки | fcfc9d68-84c2-43d1-9524-534e7f4bacd3 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴


