Спортивний чохол на руку BeCover BC0011 6.5" Black/Blue (705343) + органайзер для навушників
365 ₴
304 ₴
- В наявності
- Код: 77833
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний багатофункціональний чохол BeCover для смартфона 3 в 1. Надійний захист від пошкоджень, вологи, пилу та поту. Насолоджуйся музикою та будь на зв'язку під час пробіжки або занять спортом із чохлом для телефону з якісного неопрену. Довжина пояса на руку: до 35 см. Чохол оснащений двома відділеннями на блискавці: основне відділення для телефону до 6.5" з виходом для шнура навушників, та потайна кишеня для цінних речей, грошей, ключів та іншого. Застосування: їзда на велосипеді, біг, лижі, фітнес, подорожі, ходьба на відкритому повітрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Сумісність з | Універсальний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 705343 |
| Вага | 0,05 |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 1 міс |
| Глибина | 22 см |
| Матеріал корпусу | Неопрен |
| Призначення | Для смартфона |
| Форм-фактор | Чохол на руку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴







