2 дні




Клавіатура Trust Xalas USB Numeric Keypad BLACK (22221_TRUST)
406 ₴
338 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 75553
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна тонка цифрова клавіатура для простого введення цифр при роботі з будь-яким ноутбуком Windows. Не потрібно встановлювати драйвери - просто підключіть і працюйте. Лаконічний дизайн, який вміщує 23 повнорозмірні низькопрофільні клавіші. У комплект входить довгий 1,5-метровий кабель.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Кількість клавіш клавіатури | 23 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22221_TRUST |
| Вага | 0,178 |
| Вага (кг) | 0,127 кг |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | de6ce0a6-480d-4ec5-9abf-1d11260d9bc2 мм mm |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Немає |
| Форма | Цифровий блок (Numpad) |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴


