Бездротова миша Wireless Mouse 200 Red має контурну форму і призначена для повсякденного комфорту в будь-який руці. Технологія Red LED і оптичний датчик з роздільною здатністю 1000 dpi забезпечують виняткову точність і швидкість на широкому діапазоні поверхонь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 14 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2HU82AA |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 78 г |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 5 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 2f95f82f-7fa5-4c38-9db9-93db6f78e406 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Способ упаковки | b35af71f-22df-48fa-9bc2-49b8c91e41b9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴




