



Мишка Logitech M170 (910-004642) Grey/Black USB
463 ₴
386 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 30539
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НАДІЙНЕ БЕЗПРОВІДНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ.
Бездротова миша Logitech®M170 поєднує зручність бездротового підключення і надійність проводового з'єднання. Завдяки використанню вдосконаленої бездротової технології зв'язку на частоті 2,4 ГГц від Logitech, діапазон її дії становить 10 метрів. Ця доступна за ціною миша може працювати до 12 місяців від однієї батареї типу AA. Налаштувати її дуже легко – просто вставте мініатюрний бездротовий приймач у USB-слот. Миша M170 не вимагає сполучення та встановлення програмного забезпечення. Сумісний з операційними системами Windows®, Mac та ChromeTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 7 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-004642 |
| Вага | 0,101 |
| Вага (г) | 100 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 11 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 2 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 8937644e-574b-46a2-9f5a-b8300060258a мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Сумісність з | MacOS |
| Способ упаковки | 80480469-14bb-4a32-8c07-4c03e246a858 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴


