

Мишка Logitech M190 Wireless Charcoal (910-005905)
564 ₴
470 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 61112
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручність повнорозмірної МИШІ. БЕЗПРОВІДНИЙ ЗВ'ЯЗОК БЕЗ ЗАТРИМ.
Завдяки зручній конструкції повнорозмірна бездротова миша Logitech M190 відповідає природній формі пензля середнього та великого розміру.
Жодних кабелів і повна свобода пересування - стабільне підключення практично без затримок і збоїв на відстані до 10 метрів. Відмінна якість складання, 18 місяців роботи від батареї, точне відстеження та рядкове прокручування - все за доступною ціною.
ПОВНОРАЗМІРНА КОНСТРУКЦІЯ. АБСОЛЮТНИЙ КОМФОРТ.
Пристрій добре підходить для роботи як правою, так і лівою рукою; Ергономічний дизайн повторює природні вигини долонь великого розміру. Спеціальні округлі кнопки призначені для оптимального розташування пальців, а додаткова підтримка для пензля забезпечує комфорт протягом дня.
ЯКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ
Оцініть якість та надійність пристрою від світового лідера у сфері виробництва мишей та клавіатур. На мишу M190 можна покластися в будь-яких умовах - при використанні з ноутбуком, настільним ПК, вдома або дорогою. Отримайте найвищу якість та всі необхідні функції за доступною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 20 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-005905 |
| Вага | 0,14 |
| Вага (г) | 89,9 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 12 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 66d5d7b5-99ee-400b-aa56-0db0294c698a мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Способ упаковки | 6413c3e8-bd51-47fa-9eb6-1628cf960bb6 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴


