Зручність повнорозмірної МИШІ. БЕЗПРОВІДНИЙ ЗВ'ЯЗОК БЕЗ ЗАТРИМ.
Завдяки зручній конструкції повнорозмірна бездротова миша Logitech M190 відповідає природній формі пензля середнього та великого розміру.
Жодних кабелів і повна свобода пересування - стабільне підключення практично без затримок і збоїв на відстані до 10 метрів. Відмінна якість складання, 18 місяців роботи від батареї, точне відстеження та рядкове прокручування - все за доступною ціною.
ПОВНОРАЗМІРНА КОНСТРУКЦІЯ. АБСОЛЮТНИЙ КОМФОРТ.
Пристрій добре підходить для роботи як правою, так і лівою рукою; Ергономічний дизайн повторює природні вигини долонь великого розміру. Спеціальні округлі кнопки призначені для оптимального розташування пальців, а додаткова підтримка для пензля забезпечує комфорт протягом дня.
ЯКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ
Оцініть якість та надійність пристрою від світового лідера у сфері виробництва мишей та клавіатур. На мишу M190 можна покластися в будь-яких умовах - при використанні з ноутбуком, настільним ПК, вдома або дорогою. Отримайте найвищу якість та всі необхідні функції за доступною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-005907 |
| Вага | 0,14 |
| Вага (г) | 89,9 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 20 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴





