Конструкція миші зручна для роботи і правою, і лівою рукою
.
Точна оптична система з чутливістю 800 точок на дюйм
Ви оціните плавне та точне відстеження переміщень курсору, що забезпечує ефективне редагування документів та зручну навігацію по веб-сторінках.
Установка не потрібна
P
Пристрій завжди готовий до роботи - ви просто підключаєте його до USB-порту і приступаєте до роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-003360 |
| Вага | 0,12 |
| Вага (г) | 120 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 9 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 64b1bbc9-01d0-4438-b054-f88145bf1910 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴



