

Мишка Logitech B330 Silent Plus (910-004913) Black USB
1 852 ₴
1 543 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 30838
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Звичний відгук і майже нечутне клацання завдяки високому рівню шумозаглушення (більше 90%). Порадуйте тишею себе і оточуючих. Безшумна прокрутка і плавне ковзання завдяки спеціальному гумовому коліщатку і накладці з високоякісного матеріалу на нижній панелі.
М'які текстуровані накладки з боків забезпечують абсолютний комфорт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 4.5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-004913 |
| Вага | 0,2 |
| Вага (г) | 122 г |
| Висота | 8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 12 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Додаткові функції | Удосконалена технологія оптичного відстеження, Високий рівень шумозаглушення, Для правої руки, Відгук без звуку щиглика, Коліщатко з плавною прокруткою, Перемикач живлення |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Призначення | Звичайні |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Безшумна |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | e266b5c3-8f98-4183-aeae-fbc5158a31d3 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Сумісність з | Chrome OS |
| Способ упаковки | cd6c87c5-008f-4172-887d-62996cecdc11 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 543 ₴


