


Клавіатура REAL-EL Comfort 7011 Backlit Black USB
457 ₴
381 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 45807
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливістю мультимедійної клавіатури REAL-EL Comfort 7011 Backlit є багатобарвне підсвічування з регулюванням рівня яскравості, функція блокування клавіші Win Lock, яку зручно використовувати в іграх, комфортний тихий та чіткий хід клавіш. Багатокольорове підсвічування клавіш з регулюванням рівня яскравості Режим «дихання» Ігровий режим зміни призначення клавіш Високоякісна мембрана Комфортний тихий та чіткий хід клавіш 12 Fn кнопок швидкого доступу Функція блокування клавіш Win Lock
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Кількість клавіш клавіатури | 105 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL123100043 |
| Вага | 0,515 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴


