Енергоефективна бездротова технологія дозволяє маніпулятору RM-308 Wireless працювати практично на будь-якій поверхні. Особливості: 3+1 клавіші, стильний ергономічний дизайн, колесо прокручування, роздільна здатність – 1600 dpi, інтерфейс USB, тривалий термін служби батарейок. Енергоефективна бездротова технологія Ергономічний дизайн Працює практично на будь-якій поверхні Дальність дії – до 10 метрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 8 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL123200033 |
| Вага | 0,086 |
| Вага (г) | 60 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴










