2 дні




Комплект (Клавіатура, Миша) бездротовий A4Tech FG1010 Black/Blue USB
1 151 ₴
959 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 36394
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий комплект A4TECH FG10 виконано у стильному дизайні. Просунуте бездротове з'єднання забезпечує стабільний та надійний зв'язок на відстані до 10-15 метрів. Маленький нано-приймач з'єднує клавіатуру та мишу за допомогою лише одного USB-порту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FG1010 (Blue) |
| Вага | 0,85 |
| Вага (г) | 67 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 54 см |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Мoдель | FG1010 |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 2000 DPI |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Ширина | 18 мм |
| Клавіатура | |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Мышь | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴


