


USB 32GB GOODRAM UUN2 (Unity) Silver (UUN2-0320S0R11)
558 ₴
465 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36673
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Goodram Unity – це сталевий, цільний, з блискучим сталевим отвором, що полегшує прикріплення носія даних до ключів, рекламних шнурків на шию або брелоків. Додатковою перевагою є відсутність ковпачка, що полегшує його використання навіть самими розсіяними користувачами – їм більше не потрібно турбуватися про те, щоб не втратити ковпачок! Проста форма USB з блискучим отвором користується популярністю у багатьох користувачів. Срібний, сталевий корпус, а також відсутність ковпачка гарантують безпечне використання носія даних у будь-якій ситуації. Сталевий, міцний корпус відрізняється оригінальним та сучасним дизайном, а також забезпечує більшу стійкість до пошкоджень та захищає дані, що зберігаються на носії. Відсутність ковпачка дозволяє весь час насолоджуватися видом та функціональністю пам'яті.
Використовується технологія COB (Chip On Board) — кремнієві чіпи систем пам'яті та контролер встановлені на загальній друкованій платі, після чого вся система залита спеціальною смолою. Завдяки цьому, крім невеликих розмірів та ваги, пам'ять набула додаткових важливих переваг: водонепроникність та удароміцність, які забезпечують ще більший комфорт для користувача. В силу цього даний USB накопичувач рекомендується всім активним людям, які цінують як практичні переваги носіїв даних, так і їх зовнішній вигляд. легко прикріпити його до шнурка. Завдяки цьому ви можете швидко поділитися з близькими фотографіями, улюбленими фільмами чи музикою, а важливі документи чи презентації ви завжди матимете при собі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UUN2-0320S0R11 |
| Вага | 0,018 |
| Вага (г) | 9 г |
| Вологозахищений корпус | Немає |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 5 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 20 МБ/с |
| Висувний роз'єм | Немає |
| Висота | 12.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 1 см |
| Додаткові характеристики | 7a87e548-7670-4eef-ab3a-d870336865cf |
| Захисний ковпачок на роз'єм | Немає |
| Індикатори | Немає |
| Інтерфейси | USB Type-A |
| Мoдель | UUN2 |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 32 ГБ |
| Розміри | 85f48a4a-ad4b-4b09-9fe6-56a188517a6 мм mm |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0 |
| Способ упаковки | 95444b16-0e82-4863-83bb-42aaf39b6ddf |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Ударостійкий корпус | Да |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴


