Мишка HyperX Pulsefire Core RGB Black USB (4P4F8AA)
1 314 ₴
1 095 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 58082
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миша HyperX Pulsefire Core надає все найнеобхідніше геймерам, які хочуть отримати надійну та зручну провідну мишу з RGB-підсвічуванням. Оптичний датчик Pixart 3327 забезпечує точний і плавний трекінг без апаратного прискорення і має нативні налаштування роздільної здатності до 6200 DPI (точок на дюйм). Ергономічна миша Pulsefire Core має рельєфні бічні поверхні для захоплення, щоб її можна було зручно тримати і вона не вислизала, а її симетрична форма однаково добре підходить як для хвата долонею, так і для "кігтьового" хвата. Вона має високоякісні перемикачі з чітким тактильним зворотним зв'язком, розраховані на 20 мільйонів натискань. Регулюйте підсвічування, налаштування роздільної здатності та макроси для 7 програмованих кнопок за допомогою HyperX NGenuity і налаштовуйте свою мишу так, як вам зручно. Великі ковзаючі площини Pulsefire Core допомагають досягти точного націлювання, забезпечуючи плавне, контрольоване переміщення, коли ви рухаєте мишу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 18 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4P4F8AA |
| Вага | 0,2 |
| Вага (г) | 87 г |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 12 см |
| Кількість клавіш миші | 7 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 70658196-3e54-431b-bdec-7ae8dc756ae6 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 6200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴







