У провідній оптичній миші A4Tech OP-620D немає нічого зайвого. Все в цій моделі, від зручної форми до високоточного колеса прокручування, говорить про її якість.
Основна перевага комп'ютерної миші – поєднання простого, функціонального дизайну та сучасних технічних параметрів. Форма кнопок ідеально підходить для пальців, а бічні сторони виконані так, щоб миша було зручно тримати та піднімати користувачам з будь-якою «активною» рукою.
Дротова оптична миша A4Tech OP-620D з унікальним сенсором працює на безлічі поверхонь. Новий рівень комфорту – кнопка «Подвійний клік», розташована поряд із колесом прокручування. Вона підвищує ефективність у роботі та економить робочий час. За допомогою «Подвійного кліка» ви відкриєте файли та програми одним натисканням. Натиснувши одного разу, клікнеш двічі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 10 мм |
| Тип | Миша |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OP-620D USB (Black) |
| Вага | 0,115 |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 4bbc6210-5c3c-4679-b8c0-ec8432a4d8ce мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | e914c4f6-2cc4-4751-9720-d89fd4d5fd6 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴




