

Мишка Logitech G102 Lightsync (910-005824) White
1 350 ₴
1 125 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 46000
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обирайте вподобаний варіант з готових запам'ятовуваних анімацій, налаштувань гри і мультимедіа або створіть свій власний - у вашому розпорядженні палітра на 16,8 млн відтінків. Задайте один колір або скомбінуйте три, оберіть встановлену забавну анімацію або створіть власну. Рішення за вами! Мишку легко синхронізувати з будь-яким іншим пристроєм Logitech G LIGHTSYNC. Оцініть високу точність переміщення і чудову чутливість курсору, які забезпечує датчик ігрового класу. Використовуючи функцію налаштування чутливості, можна задати необхідний рівень в межах від 200 до 8000 точок на дюйм. ПО Logitech G HUB дозволяє створити до 5 передустановок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Білий |
| Ширина | 15.5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-005824 |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 85 г |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 10 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Мoдель | G102 Lightsync |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 9aea6e16-b51a-45a5-97e4-fcdc69f2d21d мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 200 - 8000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴


